AXOI SERT METAL
axoi animasyon
ISO 9001;2008
ISO 9001;2008
axoi01

Özel Tungsten Karbür Ürünler.

x12346296

Aşınma dayanımı ve sertliği sayesinde, yüksek sıcaklık, korozyon gibi zor koşullar altında görev yapan çok sayıda makine ve parçalarında tungsten karbür  kullanılmaktadır.

Tungsten Karbür Kalıp Blokları Istediğiniz ebatta, prizmatik veya silindirik formda, üretilen bloklar yapacağınız kalıplar için farklı mikroyapıda olmalidir.

Kesme kalıplarında, Vida, civata, Percin, çivi, somun gibi soğuk dovme sekilendirme,kalıplarında yüksek performans ile çalışırlar.

Tungsten Karbür Makina Aşınma Parçaları.

Tungsten karbür aşınma dayanımı sayesinde metallerden çok kısa ömürler alınan yerlerde tercih sebebi olmaktadır. Sürtünme sonucu aşınan parçalar sert maden veya teknik seramiklerden üretilerek ömürleri 8 – 15 kat kadar artırılabilmektedir. Genellikle müşteri talepleri sonucu teknik çizime göre üretim yapılmaktadır.

Tungsten Karbür Delme ve Sondaj Uçları

Madencilik ve inşaat sektöründe kullanılan tungsten karbür uçlar, standart ölçüler dışında talebe göre de üretilebilmektedir. Her türlü yatay sondaj uçları, vidye uçları, tricone bitler için uçlar, kazıma da kullanılan burgu uçları, fore kazıklar için kullanılan uçlar üretim portföyümüzde yer almaktadır.

Saygilarimizla
M.Aksoy & N.Aksoy
Aksoy Sert Metal

 

AXOI Tungsten Kardur Urun
AXOI Tungsten Karbur Urunler
AXOI Tungsten Karbide Urun Gr.
makina parcalari 1

[Aksoy Sert Metal] [Hakkimizda] [Tungsten Karbur Urunler] [Kalite  Politikamiz] [Ürünlerimiz] [iletisim] [English] [Companay Profile] [Quality] [Products] [Contact Us] [Axoi haber news]